Галина Галчонок

шанувальникам Української мови від жмурінфо : Добрєйший вечір вам, вельмишановні! В ефірі новості опіздюліванія.🔥😉 Запорізькі жмурки були застігнути в расплох в районі Федорівки і Роздор.🤷‍♀️☄️ Ітог жмурєнія не так щоби впєчатляющій, але археологи потім колись дадуть точні дані.🔥🤷‍♀️ За Василівкою залізо. Південь. О! Тут напрям Скадовська поповнився безімянимі могіламі.😁 Ну і район Каховки з Олешками.🔥☄️ Підари наче намагаються імітувати що вони «атступілі і тєхніку вивєлі», але Ніт.😁 Все бачимо. Ну і окремо по півдню опіздюліваніє складу БК у Козачій бухті Севастополя 🔥🔥🔥 та міст на Чонгар. Ну а Донбас - Донецьк. Зараз детонує склад БК.🔥 У напрямку Волновахи пару локальних жмурінь по селам. Ну і ще район Верхньоторецького.🔥☄️ Всім - гарних снів про рузкіх мерців. 😉 хто не зрозумів ,я тут до чого?

Ответы
Вячеслав Чистяков

вот и читайте на своем мове, вам так и сказали. придурки

Александр Рузметов

Кому треба, той розумів без перекладу на російску мову

Сергей Л-Ов!

Бедные, бедные украинцы, как мне вас жаль....

Галина Галчонок

а мне убогую тупорылую холуйскую русню не жаль

Михаил Цветаев

чудён и певуч малороссийский говор..☺️

Василий Комышний

да это никому не запрещается. Но, почему у них такой низкий духовный уровень развития? Почему они без матов два слова связать не могут?

Галина Галчонок

где мат? 😉

Пилбил Денегнедавал

У Свирида Опанасовича поцупила?😁😁

Галина Галчонок

ага, воду промокає,

Ег
Егоза

Відмиває докУменти))

Галина Галчонок

😂 єнот полоскун

Ег
Егоза

Падумаїш! Три листка підмочив! Стрррашно, мабуть, було))

Галина Галчонок

нічого 😂 звикнуть ,

Карлсон З

Ты чем путаешь🖼

Валерий Шишкин

Perhaps write in Russian

Игорь Когда

Спасибо

Андрей Лапин

чего