Hellen Petrovskaya

у мене linux mint 14 nadia (ubuntu 12.10) на флешці , як збурегти настройки до наступної сесії без установки лінукс

через unetbootin пробував, але не завантажувалось із флешки, я встановив через UltraISO (якщо знаєш як в UltraISO виділити область для зберігоння настройок напиши пліз)

"Майи" я не користувався, але від юбунти 12,10 відрізняється хочаб тим, що має встроєні кодеки аудіо і відео

Оксана Суворова

Когда ты создавал загрузочную флешку, там была возможность выделить часть флешки для сохранения настроек.
Видимо, ты этого не сделал. Создавай заново флешку, лучше при помощи unetbootin.

ЗЫ. Как тебе "Надя", сильно от "Майи" отличается?