Ян Иванов

Правильно написаны предложения? англ

I find it hard to concentrate when i study so o try not to have any distract like music.
i studied really hard last year and paid attention in class. There was a big improve in my marks
Jamie can persuasion anyone to do anything and he can organize anything
That's a really difficult problem i don't know what the solution is

в книге написано после is точка

Мария Саркисян

да, но толь посе is чето должно быть