Екатерина

чи можливо військовослужбовця-чоловіка відправити у відпустку по догляду за дитиною, якщо жінка отримує більшу зарплатню

чи можливо військовослужбовця-чоловіка відправити у відпустку по догляду за дитиною, якщо жінка отримує більшу зарплатнюякщо так то на підставі яких законів. На підставі яких законів відправляють цивільних працівників у відпустку по догляду за дитиною, якщо жінка отримує більшу зарплатню?

Ivann Peroff

Це тоби до хохляцкiх правознавцiв трэба...