Ланочка Честная

Чи можу я вступити вступити на поліцейську службу, якщо я сидів 2 рази.

Чи не смішно, у мене всіх рідних вбили під Слов'янську, я був в ополченні, мені дали 2 рази терміну умовно, що робити

Спасибі тобі брат - Вад Горохів

Мамаз Муткин

а вы не говорите, что сидели

Константин Матвеенко

Не, тебе сразу в раду, к сосидельцам!

Гуля О.

Зараз беруть в Націгвардію. Пишуть, що навіть кримінальників. Якщо не брешуть, то дізнайся. Тільки дорога може бути в один кінець.