Дмитрий Ткачёв

Правильно ли составлены данные предложения на английском?

You are a old alone wolf. You are sick wolf but still strong. I am a young fox. You are afraid of people, you are hate their. When you are meet a man you are start to rip his flesh with yourself yellow tooth and snow is thawing under hot red blood. I am not afraid of people. I am myope at all. I can come up very close to people and I will not epsy his.

Денис Кондратеня

волки и лисицы гейская тема) ) и не стыдно вам

Ел
Елена

вместо "a old alone wolf" - an old lonely wolf
вместо "you are hate their" - you hate them
вместо "When you are meet" - when you meet
вместо "you are start" - you start
вместо "yourself yellow tooth" - your yellow teeth
вместо "snow is thawing" - snow is melting
I am myope at al - абсолютно непонятная фраза. at all употребляется в отрицательных предложениях, а myope - близорукий, как можно быть совсем близоруким? Можно быть totally blind к примеру, но уж точно не myope at all
вместо come up лучше использовать step up или approach
epsy - это наверное espy? распознать его? кого его? тут тоже не понятно, что имелось в виду 🙂