Руслан Москалев

будут ли снимать фильм???

по книгам лорел гамильтон, про аниту блейк?

Настасья Ищенко

Кино не умрет никогда) Ну только вот тут, что вроде бы собираются. In March 2009 news sources began reporting that Hamilton had signed a deal with IFC to adapt the series for a full length movie and potential television series.[9][10] Shortly after, Hamilton announced that the reports were not rumors and that the series had officially been optioned.[11] Despite initial planning, Hamilton later announced that the plans for the movie had been dropped Anita Blake

Га
Галина

а хрен знает

Cool

ты ебанись!!!! тебе порнухи мало?? ? тебе ещё порнуху с вампирами надо?