Василий Нестеров

чи буде давати плоди мандарин чи лимон вирощений з камiнчика

Ислом Муминов

З камінчика виростити рослину можливо тільки у казці )

Дмитрий Слеза

Ничего. . если не привить!

Tatyana Yugay

Так, буде, але невідомо через скільки років. Може на 4й-5й рік зацвісти, а може і в 20 років не плодоносити. Пошукайте в пошуковій системі Гугл "Выращивание цитрусовых из семян - личный опыт".

Ilya Khangireev

с косточки? ну может лет через 20 и дадут плоды.... хотя и не факт.... что бы давали плоды апельсин или мандарин- нужны саженцы.. . сортовые.... в плодах сортовых растений- косточки (семена) по умолчанию дички