Станислав

Переведите пожалуйста на английский!

Буфет

- I only need 5 minutes to read through this fascinating adventure roman.On made ​​great impression on me. -Take your time to let me know when you're done.

Invictus

I need only 5 minutes to read up this fascinating adventure novel. It made on me great impression. - Take your time Let to me know when you will finish.

Эд
Эдуард

Гугл переводчик работает на полной мощности :))

I only need 5 minutes, so I can finish reading this fascinating adventure novel. It made a great impression on me. Don't rush. Let me know when you finish reading.

Сергей

I only need 5 minutes to read through this fascinating adventure roman.The roman made ​​great impression on me. -Do not hurrye to let me know when you read it

Антон

А на немецкий, удмуртский или суахили пойдет?
Тут попробуйте: http://pereklad.online.ua/russko-ukrains...

Ал
Алексей

I only need 5 minutes to read through this fascinating adventure roman.On made ​​great impression on me. -Take your time to let me know when you're done.