Азамат Аликулов

чи дозволено законом фабувати авто в два кольори, якщо в техпаспорті зазначено тільки один?

Света Андреева

Шановний житель України!
Ти знаходишся на Російському сайті, будь добрий писати свої питання на Русском мовою! Для того що б тобі відповіли і ти отримав відповідь зволь писати зрозумілою мовою!

Регина Попова

надо внести изменения в техпаспорт после перекраски, это недолго, зато проблем будет меньше

Га
Галина

こことばかみたいにペニスを吸う-зрозуміла?

Katerina

Дозволяється, звичайно, але потрібно зробити відповідну відмітку у технічному паспорті цього транспортного засобу, якщо другий колір займає площу більш, ніж 40 відсотків від загальної площі поверхні авта. З цим питанням - звертайтеся до місцевого МРЕВ ДАІ.

Татьяна Борисова

Что за бред написан? Найми переводчика!!

Анна Милова

Если переднюю часть в голубой, а заднюю - в желтый, то можно. Ну, или наоборот.