Стеблянко Виктория

Помогите перевести на английский?

Имидж артиста. Все это не важно, действительно важно MGPjr. Лучше думайте об этом, и о новых идеях.

Image of the artist. All this is not important. What's really important is MGPjr. Better think about this and new ideas.
Есть ошибки?

Ан
Андрей

зажимаеш Ait и shift вместеили в углу там будет ru надо переключить на EN

Татьяна Вертякова

Image of artist. Nothing is more important than MGjr. Think about it and about new ideas

Ксения Шнайдрук

The image of the actor. All of this not important. What is really important, it's MGPjr. You better think of this, as well as about new ideas.