Альбина Айсина

Подскажите пожалуйста ответ, на вопрос по географии. Никак не могу ответить

Які чинники вплинули на формування металургійних баз у регіонах України. Потрібна розгорнута відповідь. Дякую

Kv
Kvil

См. в ссылке -Металургійний комплекс України

См в ссылке - Чорна металургія України

См. в ссылке - Умови і фактори розвитку та розміщення чорної металургії

Як що цього мало, ще - Ось тут

Перш за все, головний чинник, і з цьго починається розповідь у кожному наведеному мною тексті, наявність сировини - родовища залізної руди, а також вугільні родовища...