Влад

як можна попасти в USA на роботу і скількі це буде коштувати??

Я вже не студент і хочу в штати на роботу що для цього мені потрібно, І хто був там на роботі поділіться опитом, чі воно варте того.

Наталья Алексина

сша это тебе не украинское село! если ты не крутой спец то никто тебя туда не пригласит! никому ты там не нужен! у них своих чернорабочих хватает!

Вадим Смирнов

Потрібно бути спеціалістом у своїй професії..
тоді тобі відкриті двері куда хочеш!
і якос зарекомендувати себе!!!!