Кристина Литвиненко

Как будет на английском "подумай....

Как будет на английском "подумай.... Возможно, причина критики родителей заключается в тебе, а не в них. Составь список того что ты делаешь неправильно и постарайся исправить хотя бы несколько пунктов. "?

Алена Зиброва

Think about... Maybe the reason of parents' criticism's in you, but not in them.
Make a list of what you're doing wrong and try to fix at least some of the points.

Елена )))

Think ...Maybe the reason critics parents is you, not them. Make a list of what you're doing wrong and try to fix at least a few points, GOOGLE в помощь...