Надежда Помелова

Помогите решить задачу по авторскому праву, так как я в любом праве вообще нечего не понимаю

Задача:
Дайте правову оцінку ситуації. Визначте об єкти і суб єкти авторського права:
До суду звернулася гр. Н. з позовом до гр. К. щодо захисту її права на дипломну роботу. Протягом розгляду справи суд виявив тотожність обох дипломних робіт, визнаних викладачем під час їх перевірки плагіатом і повернених на повторне виконання. Обидва студенти стверджували, що роботу писали самостійно й користувалися одним й тим самим навчальним посібником. Під час судового засідання, після проведення літературознавчої експертизи, було встановлено, що обидві роботи є незалежними одна від одної, списаними з одного й того самого посібника і мають незначні відхилення від тексту першоджерела.

Если бы мне это было интересно я бы в этом разобралась! У меня через 2 недели конец семестра 5 курса, так что я не вижу смысла в этом разбиратся)))

Мария Нахапетова

Так если не понимаешь, то зачем тебе ее решать. Разберись с правом и реши сама. А иначе какой смысл в чужом решении ?))))