Салават Хероев

составить 3 предложения про весну на украинском языке

Оксана Абдулова

Замет, ще вчора сверкавший на сонце блакитними іскрами, знітився і потемнів. На тонких гілки верби, наклонившейся над струмочком, ще не що прокинувся, зазолотились сережки. Бурульки, налепленние на даху раптовим морозом, під березневим сонцем почали танути.
Стрибаючи по хрустким калюжкам, веселилися дітлахи. Клопітно населяли шпаківні горобці, поспішаючи встигнути до появи справжніх господарів. Штовхаючись один про одного, раскалываясь на шматочки, носились по річці крижини.