Раим Абдулкадеров

Через скільки часу сімя повинна отриммати допомогу після народження дитини?

Подали всі документи ще 2 місяці назат.
Грошей ми так і не отримали.

Чи є в Законі України такі терміни?

Є стаття. Не знаю чи це вона?
Стаття 6. Термін розгляду документів для призначення
державної допомоги сім'ям з дітьми

Документи, необхідні для призначення державної допомоги
сім'ям з дітьми, подаються особою, яка претендує на призначення
допомоги, самостійно. За наявності письмової заяви особи, яка
претендує на призначення допомоги, але за станом здоров'я або з
інших поважних причин не може самостійно зібрати необхідні
документи, збір зазначених документів покладається на органи, що
призначають допомогу.

Документи, необхідні для призначення державної допомоги
сім'ям з дітьми, розглядаються органом, що призначає та здійснює
виплату державної допомоги, протягом 10 днів з дня звернення.

Про призначення державної допомоги чи про відмову в її
наданні із зазначенням причини відмови та порядку оскарження цього
рішення орган, що призначає і здійснює виплату державної допомоги
сім'ям з дітьми, видає чи надсилає заявникові письмове
повідомлення протягом 5 днів після прийняття відповідного рішення.

Mariya Petrova

Через месяц в идеале.... ну ждите... скоро будут....

Иван Марков

обцяне 3роки чекають

Маргарита Басенко

ну подали документы и ждите, что вы кипишуете, через пару месяцев получите основную сумму, потом по 200грн в месяц или как-то так.. . вам в собезе должны были сказать, когда будут деньги

Ирина Минакова

Точно беременность)))

Тимур Чик

Мы получили спустя 3 месяца после подачи документов. Так что не переживайте. Получите сразу около 12-13 тысяч. грн.