Ма
Марат

Хочу поцікавитись про соціальну допомогу пов*язану з пологами і народженням дитини

..) Хочу поцікавитись про соціальну допомогу пов*язану з пологами і народженням дитини.. .
Мені немає 18 років, я ніде не працюю і не вчусь, на біржі праці не стою.. .
Які передродові виплати я маю отримати?

Сергей

У вас на Украине есть МФЦ? Если есть - сходите туда и вам все раскажут и оформят, что полагается.