Алексей

Обчисліть, яку частину площі Північної Америки займає Гренландія у відсотках, якщо Гренландія -2,2 млн км2

Ринат Галиев

Площа материка - 20,4 млн. км², а разом із островами - 24,25 млн. км² (великі острови: Ґренландія, Канадський Арктичний архіпелаг, Вест-Індія, Алеутські острови, Архіпелаг Олександра) .

(2,2*100%)/24,25=9%

Людмила Ковалева

составь пропорцию, вся Америка -100%, Гренландия - х. - 2,2 млн. км2, х=площадь