Джахонгир Юлдашев

Помогите с переводом на английский двух небольших предложений, пжл +

Я доволен тем местом, где проживаю. Но в будущем, возможно, перееду на некоторое время в Грецию.

Людмила Дозорцева

I'm content with the place where I live. But in the future perhaps I'll move to Greece for some time.

Настенка Варанкина

I am pleased with the place where I live. But in the future, possibly, will go on for some time in Greece.

Natali Notka

I am satisfied with the place where I live. But in the future, perhaps, will move at some time in Greece.

Ri

ай лайк зе плейс веа ай лив. бат мейби ин зе фюче ай вуд мув ту грс.

Смирнова Вероника

I pleased the place where I live. But in the future, perhaps, I will move to Greece for some time.