Наталья Трусова

подскажите. не работает электронный спидометр на скутере трос поставил новый

Наталья Мороз

якщо спыдометр електронний, то для чого там трос?
я ремонтую мототехніку, але з таким ще не зустрічався... якщо трос-то механічний спідометр, а якщо на колесі датчик стоїть (переважно холла) -то електронний

а який скутер?

подивись, можливо в тебе на колесі шестерні з"їло (там де тросик прикручується до колеса) від"єднай трос від спідометра, але не від"єднюй від колеса, і покрути колесо, або попхай скутер, і подивись чи крутиться тросик