Ни
Никита

На прослуховування для участі в дитячому конкурсі "Євробачення" до Києва прибули діти - Аліна, Оксана, Вероніка, Христин

На прослуховування для участі в дитячому конкурсі "Євробачення" до Києва
прибули діти - Аліна, Оксана, Вероніка, Христина - з різних міст України: Керчі, Чернівців, Луганська, Чернігова. Всім дітям подобається читати твори різних жанрів. Відомо, що Аліна і та дівчинка, яка любить читати оповідання, приїхали не з Чернівців. Вероніка і та. хто любить читати казки, не з Чернігова. Діти з Луганська та Керчі молодші, ніж Оксана. Та, хто любить читати вірші, і та, кому подобається читати казки, прочитали більше книжок, ніж Христина й Аліна. Та, кому подобається читати вірші, з Луганська. Дівчинка, яка захоплюється байками, ніколи не була у Керчі. Хто з якого міста приїхав і
книжки якого жанру любить читати?

Ан
Аннушка

Геть швыдче.

Ро
Роза

дитячому... ахахаха