Анна Коромыслова

допоможіть найти кіно)

старееее.. рік 2000...може новіше може старіше

там був маленькій хлопчік.. мама пішла на роботу і він остався 1...він грався самальотіками з бумаги.. і 1 підпалив.. самальотік впав на ліжко і воно загорілось.. він виляв воду з вази але вогонь став більшим.. загорілась вся квартира... вогонь передавася на сусідні квартири і будинки.. загорілась кучя будівель.. там була екстренна ситуація... куча машин рятувальних... горіло мало не все місто
примерно так... точно не помню бо давно дивилась

Екатерина Федорова

Я понял, что за фильм, но не скажу, потому как велик и могуч....

Илья Александров

По-русски не разумеешь штоль? Тяжелый язык у них, правда ведь?