Дмитрий Владимиров

Народ подскажите пожалуйста! сколько стоит постановка на учёт в даi нового 110 кубового мотоцикла в Украине?

Елена Поспехова

Документи: паспорт, код ДРФО, довідка-рахунок, сертифікат на мото, митна декларація (якщо імпортний) і 467 грн. Ніяких копій, прав, експертиз і т. п. Страховка після реєстрації, якщо є бажання. Талон видають пластик постійний зразу.