Махмуд Рахимов

Якщо дивитися через вікно на віддаленні предмети, то рама вікна сприймається нечітко, розмито, якщо дивитися на раму, -

Андрей Гришин

Глаз - объектив, фокусируеся на определенных предметах, такова анатомия зрения по природе, зачем видеть лишнее

Ваня Власов

Будеш багато екперементувати з очима - буде бачити розмитою i раму i предмети на вiддалi.