Вероника Антипина

Тема первородного греха - это всё выдумки Моисея?

Дима Дерябин

Моисей вообще не причастен к Адаму.

Ел
Елена

Черт их древних скотоводов знает, чего они там выдумывали.

Евгения Луканцова

Всезнающий Бог знал, что первородный грех произойдет (иначе Он не был бы всезнающим)

Игорь Решетов

исус причислил себя к богу ...нашел безотказный вариант.. непорочное зачатие.. таких было только два: сам бог и адам... но его родила обманщица и прелюбодейка... может -не знал.. но вот возомнил...

Илхомжан Абдукахаров

И где конкретно у Моисея о первородном грехе что то говорится?

Larisa Maslennikova

Выдумка выдумки? Очень интересно.

Николай Микешин

Все грехи, как и все религии мира-это выдумки умственно ограниченных людей .

Евгений Лайнопуло

Да нет, это так и есть. Не даром пословица есть: От лося лосенок. от свиньи поросенок. Все привычки передаются по крови, на генном уровне, которые тяжело исправлять потомству.

Иван Родькин

фвнтазии

Катя Козина

НАД цим питанням варто задуматись не лише теологам, оскільки непослух першої людської пари вплинув на всі наступні покоління, у тому числі й на нас з вами. У Біблії сказано: «Як через одного чоловіка у світ увійшов гріх, а через гріх — смерть, так і смерть поширилась на всіх людей, бо всі згрішили» (Римлян 5:12). Але, здається, Адам і Єва не зробили нічого страшного — вони просто з’їли плід з якогось дерева. То чому ж це призвело до таких трагічних наслідків?
Бог, створивши перших чоловіка і жінку, поселив їх у чудовому саду. Там було безліч різних овочів та фруктів, тож наші прабатьки мали вдосталь смачної їжі. Однак плодів з одного дерева — «дерева знання добра й зла» — Творець не дозволив їм споживати. Адам і Єва, маючи свободу вибору, могли самі вирішувати, слухатися Бога чи ні. До того ж Адам отримав попередження, що «в день їди твоєї від нього [дерева знання] ти напевно помреш» (Буття 1:29; 2:17).
Но не Моисей о грехе говорил, а Бог.