Павел Копытцев

Какой денежный оборот в сфере облачных технологий?

Какой на сегодняшний день размер денежных средств находится в IT сфере "cloud computing"?

Жанна

заоблачный...

Елена Шишканова

There are so many web enabled services that you can find on your handheld devices which can be operated easily with the access of the data which is now available through cloud computing. More and more people are resorting to the use of this service. Know the [ссылка заблокирована по решению администрации проекта]