Александр

переведите кому не трудно с казахского на русский

-Әріне, апай! КҮн ТӘртібі...КҮн тӘртібі
БҰл-не ІстеймІн десеҢ,ӨзІн, білесіҢ,Өзін жасайсыҢ,Өзін жоспарлайсыҢ,Сол емес пе?
-ИӘ,бӘрін орындап тастаймын.
-Мысалы, менін кҮн тӘртібім бойынша, мен тӨрт рет таза ауда Қыдырамын. Спорт пен айналысамын, яҒни футбол ойнаймын.
-білемін, расында, бҰл-Ұйкыдан Тұру, денешыныҚтыру, жуыну, тӨсек жинау, таҢҒны ас, Қыдыру, тҮскі тамаҚ,мектеп. дҰрыс па?
-Мен түсіндім, дҰрыс, ойланып жасауҒа болады.
-Міне, мҮмкін, былай: ҰйҚыдан ояну. ТанҒы ас. Таза ауда Қыдыру. Екінші танҒы ас. Қыдыру. Түскі ас. МектептіҢ алдында мемалып алу. мектеп. Кешкі ас.

Владимир Винокур

воспользуйся переводчиком