Andrey Andrey

Математика 8 Класс Тема: Розвязування задач складанням квадратних рівнянь! Вопрос : Как составить уравнение ?

Задача: Електропотяг затримався в дорозі на 4 хвилини і ліквідував запізнення на перегоні в 20 км, пройшовши зі швидкістю на 10 км/год більшою, ніж за розкладом. З якою швидкістю йшов потяг на цьому перегоні ?

Дмитрий Славкин

Cкорость поезда на перегоне Х км/час. Скорость по расписанию (Х-10) км/час. 20/(X-10)-20/X=4/60; X=60 км/час;