Ник

Наведіть, будь ласка, приклад твору у якому спокій, урівноваженість, життєствердження, гармонія з навколишнім середовищем

Добрый день: ) Приведите, пожалуйста, пример произведения в котором спокойствие, уравновешенность, жизнеутверждение, гармония с окружающей средой.

Умед

наприклад вечори на хуторі біля Диканьки, там вокула вобще похуіст.
майстер і маргоріта там чорт головний пофігіст.
а якщо зовсім витриманість потрібна
то Повість про справжню людину