Алексей Смирнов

могу ли я водить машину на немецких номерах папы если он Немец а я украинец на территории украины на законных основаниях

С С

если у тебя есть права и есть доверенность

Ма
Марина

Ой, да тут без пол литры горилки не разобраться!

Ирина Колкова

Можно и легко причём . Кароче нужна: Доверенность у немецкого натариуса заверенная и так же печать мид германии для воизбежание дакопалки от дай. Ну и как долго разрешенно на украине кататься этот вапрос на таможне ответят.

Vlad Online

иностранные граждане могут ездить на своих ТС без права передоверия и т. п. то время, которое они находятся на территории РФ

п. с. в украине Стаття 380. Особливості тимчасового ввезення громадянами транспортних засобів особистого користування на митну територію України.
4. Тимчасово ввезені транспортні засоби особистого користування можуть використовуватися на митній території України виключно тими громадянами, які ввезли їх в Україну, для їх особистих потреб, не можуть використовуватися для цілей підприємницької діяльності в Україні, бути розкомплектовані, а також відчужені чи передані у володіння, користування або розпорядження іншим особам.