Елена Матюха

в каких богов верите?)))

Ринат Фаткуллин

В Яхве сильно верю.

Паша Максимов

я верю в тех которые создают добрые хорошие миры где никто никого не ест.

Руслана Лебеденко

Верую во единаго Бога Отца, Вседержителя, Творца небу и земли, видимым же всем и невидимым.

И во единаго Господа Иисуса Христа, Сына Божия, Единороднаго, Иже от Отца рожденнаго прежде всех век, Света от Света, Бога истинна от Бога истинна, рожденна, несотворенна, единосущна Отцу, Имже вся быша.

Нас ради человек и нашего ради спасения сшедшаго с небес, и воплотившагося от Духа Свята и Марии Девы, и вочеловечшася.

Распятаго же за ны при Понтийстем Пилате, и страдавша, и погребенна.

И воскресшаго в третий день по Писанием.

И восшедшаго на Небеса, и седяща одесную Отца.

И паки грядущаго со славою судити живым и мертвым, Егоже Царствию не будет конца.

И в Духа Святаго, Господа, Животворящаго, Иже от Отца исходящаго, Иже со Отцем и Сыном спокланяема и сславима, глаголавшаго пророки.

Во Едину Святую, Соборную и Апостольскую Церковь.

Исповедую едино Крещение во оставление грехов.

Чаю воскресения мертвых,

и жизни будущаго века.

Аминь.

Изабелла Боня

В Кетцалькоатля.

Анна Петрова

В тех, которые рабами своих потомков не называли...

Анна

В Ежи и Петруччо

Алла

Молитва символ веры:
1Верую во единаго Бога Отца, Вседержителя, Творца небу и земли, видимым же всем и невидимым. 2И во единаго Господа Иисуса Христа, Сына Божия, Единороднаго, Иже от Отца рожденнаго прежде всех век; Света от Света, Бога истинна от Бога истинна, рожденна, несотворенна, единосущна Отцу, Имже вся быша. 3Нас ради человек и нашего ради спасения сшедшаго с небес и воплотившагося от Духа Свята и Марии Девы, и вочеловечшася. 4Распятаго же за ны при Понтийстем Пилате, и страдавша, и погребенна. 5И воскресшаго в третий день по Писанием. 6И возшедшаго на небеса, и седяща одесную Отца. 7И паки грядущаго со славою судити живым и мертвым, Егоже Царствию не будет конца. 8И в Духа Святаго, Господа, Животворящаго, Иже от Отца исходящаго, Иже со Отцем и Сыном спокланяема и сславима, глаголавшаго пророки. 9Во едину Святую, Соборную и Апостольскую Церковь. 10Исповедую едино крещение во оставление грехов. 11Чаю воскресения мертвых, 12и жизни будущаго века. Аминь.

Евгения

Бог он один и у каждого в душе. И даже самый якобы неверующий человек в страшные и трудные моменты своей жизни обращается к Богу и просит у него спасения, помощи, терпения...

Максим

Господь Един!!!

Гриша

А кто больше платит

Ма
Марина

Истино верю в холодный макаронный торт..

Denis

В науку и разум.

Кирилл Егоров

в кого верю его еще не придумали....

Rycik

Природа и вселенная мой бог.

Надежда Куликова

их много виртуальных, а реально одного хватает

Олег Мартынов

Не думал что из много....

Тома Гроздова

В Единственного - Отца, Сына и Духа Святого.