Мария Белоусова

Помогите! Срочно надо краткое содержание романа "Берег любви" Олеся Гончара! Очень надо!

Короткий зміст твору "Берег любові" Олеся Гончара.

не из википедии и не подобные статьи) мне нужно именно краткое содержание, сюжет, а не просто про что там) мне нужно знать действия персонажей. Ну хоть кто-то знает?

Евгений

В Википедию бы заглянули: Дія в романі розгортається на півдні України. В центрі розповіді - доля старого майстра вузлов'яза з парусника «Оріон» (існує реальне вітрильне судно «Товариш» ) Андрона Ягнича, його юної племінниці медсестри Інни Ягнич, історія її любові.
Життя на сторінках «Берега любові» постає хоч і в романтичному осяянні, але корені його земні, реальні. Починаючи від невтішної картини запалу хлібів, крилатого лету «Оріона» , монументальних образів Ягнича й Чередниченка, світлої, золотистої постаті Інни й до трагедії сім'ї Веремієнків - все це взято з реального буття степовиків, котрі пізнають у романі і свої краї (Кураївка нагадує Чулаківку в пониззі Дніпра) , і своїх земляків.