Дмитрий Громов

термін повернення податкової знижки

який термін встановлений для зарахування коштів ( повернення ) з дня подачі заяви, декларації , яка відповідальність податкового органу за пропущення такого терміну .
P.S який закон , інструкція, стаття передбачає термін і відповідальність .
( раніше термін був 60 днів, передбаченний ЗУ про податок з доходів фізичних осіб )
зараз з прийняттям нового нку не можу знайти норму ))

Ганга Уразбаева

Пиши по русски, никто здесь не понимает чего ты тут накалякала.