Ал
Алексей

Какие нужны документы для оформления паспорта в 16 лет на даный момент? (Украина).

Александр

ну 6 фоток 3 на 4,справка из РКЦ о состоянии семи и места проживания регестрация ну и бутылка водки куда без неё)))

Ма
Мария

Паспорт оформляется в паспортном столе по месту регистрации.
Для оформления паспорта нужно подать такие документы:
Основные:
- заявление на выдачу паспорта (заполняется на месте)
- Свидетельство о рождении
- 2 фотографии 3,5*4,5
- квитанцию об уплате госпошлины

Дополнительные (при необходимости) (это просто непереводимо ))))))))
довідку про реєстрацію особи громадянином України або свідоцтво про належність до громадянства України;
довідку про повернення особи на проживання в Україну з відповідною відміткою в паспорті громадянина України для виїзду за кордон, видану працівниками територіального органу служби громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі (далі - територіальні органи) , або паспорт громадянина України для виїзду за кордон - для громадян України, які постійно проживали за кордоном, після повернення їх на проживання в Україну;
довідку про звільнення з установи виконання покарань, якщо до засудження особа не мала паспорта або паспорт у неї не вилучався і до особової справи долучений не був;
посвідчення про поставлення на облік, видане відповідним спеціалізованим закладом, який здійснює облік бездомних громадян (для бездомних громадян) .

На сторінках від одинадцятої до шістнадцятої проставляється штамп реєстрації місця проживання (додаток 3) та штамп зняття з реєстрації місця проживання (додаток 4), які заповнюються відповідно до поданих документів. При обміні паспорта відомості про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання переносяться з паспорта, що підлягає обміну. Зазначені штампи не проставляються, якщо оформити реєстрацію водночас з оформленням паспорта немає можливості.

Из личного опыта могу сказать, помню, что у меня просили еще и паспорт матери.