Алла Туганова

Нужна помощь знающих конституцию Украины 🙂 Нужно розвязать задачу по праву. (на укр.)

За порушення умов зберігання мисливської рушниці гр. К був позбавлений права володіння мисливською рушницею, а його рушниця за розпорядженням начальника міск. відділу ВС була конфіскована і продана з аукціону. Громадянин К. не отримавши грошей, не погодився з рішенням міськвідділу ВС, вирішив оскаржити його і звернувся із заявою до місьсуду:
1)Чи існує в цій ситуації порушення закону?
2)Якщо так, то яким повинно бути вірне рішення цієї ситуації?

Аня Кузнецова

Не понятно только одно, при чем тут конституция Украины?
ЗЫ: задачи решайте сами ))) Или хотя бы пытайтесь решать. Предлагайте свои варианты. Тогда Вам помогут.