Наталья Маслова

что делать если на ebay удалили вещь которая уже оплачена. она придет?

This listing was removed by eBay. If you already paid for the item, we recommend that you wait 10 days from the expected delivery date to see if the item arrives. If you did not pay,you are no longer obligated to pay for this item. If you have a problem with the purchase, you can resolve the problem by filing a claim through our resolution center. ЧТО ЭТО ЗНАЧИТ?

Сергей Горохов

10 дней от даты предполагаемой доставки, если не придёт - пиши им, вернут деньги

Ге
Генрих

Если прод её отправил - придет. Если нет - через 40 дней поднимай спор и возвращай деньги.