Анна Коромыслова

Помогите, пожалуйста, в решении задания по английскому языку!!!

Выберите слова или сочетания слов для заполнения пропусков так, чтобы они отражали особенности оформления служебной записки:

(1)_____ : Alan Bilton
From : Sue Mullins
(2)_____ : Seminar for the new staff
(3) _____
About the seminar you’re organizing for the new staff next month – will you need any equipment set up? I’ll do a short introduction to the subject but I only need an OHP.
Can you fill in the request form for everything we’ll need and send it to Shane Bell in the Technical department?
Thanks,
(4) _____

Sue
To
Alan
Subject