Елена Бобринева

Характарыстыка Глушака и яго сыноу (Людзи на балоце)

Капитолина Шакирова

Завеі, снежань, в сокращении. Краткое содержание. - SLOVO.ws
slovo.ws/izlog/bel/Ivan_Melezh/03.html - Перевести эту страницу
Калі жанчына выказала свае адносіны да яго, абазваў «кулацкай падсцілкай ». ..«Людзі на балоце» , I. Мележ зразумеў, што сказаў у рамане не ўсё, што жыло ў ...I. Мележ шырока звяртаецца да партрэтнай характарыстыкі і апісання ...Шмат новага, нечаканага ў паказе сыноў Халімона Глушака Яўхіма .