Ирина Белозерова

характарыстыка тоніка салодкія яблыкі

Эльвира Хамитова

Тоник - галоуны гярой апавядання"Cалодкия яблыки". Ён жыу са сваёй маци, якую звали Марыля. Тонику было дзесять гадоу. Ён быу таки ж самы, як колишни кравец и яшчэ аутар гаворыу, што ен быу таустагубы. Тонік быў дрэнны але адначасова і добры ў яго быў сябар арсеник яго тата быў партызанам калі немцы напалі на ео вёску то ён распавёў дзе знаходзіцца портизанский пост немцы абяцалі пакінуць яго вёску ў спакоі прайшоў дзень пра н захварэў арсеник яго авещал але праз месяц н выздаравил яму было дрэнна на душы

Виталий Донос

Тонік быў дрэнны але адначасова і добры ў яго быў сябар арсеник яго тата быў партызанам калі немцы напалі на ео вёску то ён распавёў дзе знаходзіцца портизанский пост немцы абяцалі пакінуць яго вёску ў спакоі прайшоў дзень пра н захварэў арсеник яго авещал але праз месяц н выздаравил яму было дрэнна на душы