Ivan Levashov

розписка, буде вона дійсна в суді?

Така от ситуація, 21.02.2011р в мене купував авто АЗЛК 2140 в розстрочку хлопець за 7000грн, в розписці вказано що він має мені повернути всю суму до 31.05.2011 на номер рахунку такий то, але він повернув мені лише 4000грн з 7000, і от уже зараз 02.10.2012р і він досі мені якісь відмазки вигадує, розписка була складена в присутності нотаріуса, (тобто, складена вона вірно і я впевнений що вона підтвердить те що у нас з ним була така домовленість) він трубку бере, але гроші повертати не думає... саме питання більше мене турбує те чи в суді мені не скажуть що я пізно звернувся, що мов термін повернення був до 31.05.2011 тоді і треба було звертатись а зараз пізно.. . і чи допоможе мені суд якщо в мене лише розписка і декілька свідків, але лише в розписці вказана точна сума і всі тонкості нашого договору...

Александр Живых

срок давности на обращение в суд по денежным обязательствам = 3 года с дня, когда обязательство должно быть исполнено