Аида Мамасадыкова

Нужно срочно грамотно перевести на английский язык фразу

Вот это "Программа стартовой встречи по Базовому проекту на строительство установки дегидрирования пропановой фракции производительностью 150 000 т/год по пропилену в Иране 04-06 июня 2013г. "

Морозова Елена

Да её даже на русский сложно грамотно перевести!

Sw
Sweet

надо бы английскому подучиться, заодно вежливости
The programme of the iniciatiion meeting for the Core Project of Propane Fraction Dehydration Plant of 150,000 tonnes per year of propylen production to take place in Iran on 4-5 June, 2013.

Юля Крапивина

The program kick-off meeting on Basic Engineering for the construction of a propane dehydrogenation unit fraction of a capacity of 150 000 tons per year of propylene in Iran on 04-06 June 2013. "