Ал
Алан

?. дебилы лечению не подлежат? см+

У той час, як Україна активно підтримує фрекінг, німецькі виборці бояться його шкідливих екологічних наслідків, і політична еліта країни у рік виборів, схоже, готова відмовитися від цієї технології.
Мало що викликає в німців таку стривоженість, як екологічний стан рідних надрів. Варто лише з’явитися повідомленням про те, що глибоко під землею мають намір закопати нову партію ядерних відходів, як багато тисяч людей учергове виходять на демонстрацію протесту. Те саме відбувається і зі сланцевим газом. Його в Німеччині ще ніде не видобувають, але його опоненти вже активно діють.

КАКОЕ НЕБО ГОЛУБОЕ...

Ваня Койпиш

Проще добить....

Юрий

полному излечению не подлежат