Ел
Елена

Проблемы с авторизацией Steam

Хочу авторезироватся в dota 2 Lounge, ввожу логин, пароль, он отправляет мне на маил сообщение, приходит сообщение, там ^

"We've received a request to access your Steam account from a new computer
or web browser.
To complete this process, enter the following special access code into the
authorization dialog before trying to log in again:

BM9BV

If you did not attempt this action, please change your password immediately. "

BM9BV - копирую, вставляю, и он пишет что это не тот код, нужен код не мение из 6 знаков. Что за бред? Кто знает как это исправить? Что делать? ?
Thanks for helping us maintain the security of your account.
The Steam Support Team

Эдуард Жульков

Слушай напиши мне свой скайп в ответе на это сообщение или просто отправь на мыло