Ли
Литвинов

Хто жде пришествия Иисуса Христа?

Ан
Андрей

Тот, кто решил, что в этой жизни он уже не способен быть счастливым! 🙂

Сергей Меньшов

Праведники. А грешники боятся или не верят.

Влад Степанов

Я жду. Ей, гряди, Господи Иисусе!

Иван Петухов

Его ждут трусы, лжецы и прочие церковные люди...

Ольга

Друге пришестя Христа, а саме: вознесіння Церкви - ця тема актуальна, і від знання її залежить наше майбутнє, як у Тисячолітньому Царстві на землі, так і у вічності. Для кожного з нас це буде ключовим моментом. І до нього ми повинні серйозно поставитися і грунтовно підготуватися, щоб Дух Святий міг піднести нас, підняти в стрітення з Господом. Всі праці наші повинні бути спрямовані на те, щоб не опинитися залишеними і марно витратили зусилля і час: «... так не дармо я очищав серце моє і в невинності вимив руки мої?» (Пс. 72:13). Для нас це дуже важливо. Все наше життя має бути присвячена цьому превеликий події - зустрічі з Господом на небесах. Ця подія наближається до нас з кожним днем​​, і ми повинні бути готові до нього. Хто знає, скільки часу нам залишилося?

Антон Делов

да я б сказал: в манде.. .
нигде, его уже отменили, эта была шутка со стороны Иисуса=)

Люда Паничкина

больные на голову.. кому жить надоело