Мария Кулагина

Помогите пожалуйста перевести эти предложения на английский

Я так взволнована! Моя мама только что подарила мне эти серьги. Это было так неожиданно! Я так счастлива

At
Aton

I'm so excited! My mom has just given me these earrings (as a present). It was so unexpected. I'm so happy!

Таня Хиль

I'm so excited. My mother has jast presented me these earrings. It was so unexpected. I'm so happy.