Мария Васильева

держава і право зарубіжних країн

частина друга ст. 19 іспанської конституції встановлює що іспанці мають право вїжджати до іспанії та вільно виїжджати на умовах визначених спеціальним законом. Чи можуть іспанські громадяни здійснювати це конституційне право до прийняття закону про який йдеться?

Ольга Трущенко

Не русском форуме изволь писать по-русски, а не непонятно как. Иначе тебе никто не ответит.