Николай Коженцев

проверьте мой слух английского (35 секунды диалога, начало с 00.00)

https://www.youtube.com/watch?v=UhEAs2pfL5c

-May I ask you a question? You never really remember the beginning of a dream, do you? We always ***(wind?) up right in the middle of what's going on.
-I guess so!
-So how do we end up here?
- well we just came from the a...
-What ***we get hire? where are you right now?
- we're dreaming?
- we're actually in another workshop right now, sleaping *** (this is the first concentrating***?)

Юльчик Марущак

До музыки:

- Let me ask you a question, you never really remember the beginning of a dream, do you? You always wind up right in the middle of what’s going on.
- I guess, ya
- So how did we end up here?
- We just came from the
- Your dreaming
Where are you right now?
We’re actually in the workshop right now.