Ирина Быкова

Нt пришла посылка с eBay

продавец прислал,
Sorry to inform you that the purchased item was returned to us. Hong Kong Post no longer accept the sending of parcels contain batteries.

We would like to refund you the full payment to your paypal account for apologies.

Please let us know your preference and we will take immediate action for you:

Option A: Resend item ( please provide the full shipping address)
Option B: Refund

Sorry for the delay of shipment and inconvenience caused.
он вернет деньги если я не зарегистрирован в paypal? что нужно сделать?

Зедуллах Шайдаев

Он тебе дает выбор
1) пересыл
2) возврат средств

Решай сам.

Анна Кириенко

на ПейПел зарегистрируйтесь, там дел на 5 минут, все по-русски.