Юрий Савчук

химия для знотаков))

1 . Атомна маса елемента А в 1,185 раза менша від атомної маси елемента В.
Сума Відносних атомних мас елементів А і В дорівнює 59. Обчислити
відносні атомні маси елементів А і В і скласти формулу сполуки до якої
входять ці елементи.
2. На шальках терезів перебувають у рівновазі
однакові посудини, у кожну з яких налито по 100,00 г одного й того
самого розчину хлоридної кислоти. В одну посудину додали 0,70 г порошку
заліза. Яку масу алюмінію потрібно додати у іншу посудину, щоб після
повного розчинення обох металів у кислоті терези знову були в рівновазі?
3.Скласти
не менше 10 різнотипних рівнянь реакцій, у якиходним із продуктів є
кисень, а також схему природного процесу утворення кисню. Указати їх тип
та зазначити умови протікання реакцій.
Кто знает, хоть что то помогите. .

Альбина Макаренко

х+1,185х=59 х=27 (Al) 59-27=32(S) Al2S3 2)0,70 х2(валентнicть залiза) х56=Х х3(вал. ал) х27 Х=(0,7х2х56)/(3х27)=0,97 г не, во второй запутался